Główna

 

właśnie jak zamierzała natura

Wszystkie nasze oleje są tłoczone na zimno, tradycyjną metodą, są nierafinowane i niefiltorwane, dzięki czemu zachowują w pełni składniki odżywcze niezbędne dla zachowania zdrowia organizmu.

Surowce z których tłoczymy są wyselekcjonowane, atestowane, bez konserwantów, bez GMO. Tłoczymy na bieżąco, dlatego czasem zdarza się, że trzeba trochę dłużej poczekać na dostawę.

Natura obdarza nas nieustannie, wystarczy wybrać to co jest nam potrzebne w danym momencie, a odpowiednio wytłoczony ze zdrowych nasionek olej to prawdziwa esencja natury, bez której nasze prawidłowe funkcjonowanie w każdej sferze nie było by możliwe.

Almili … idea stworzenia i stosowania produktów jak najbardziej prostych w swoim składzie i w opakowaniu bez dodatków sztucznych i chemicznych i bez zbytnich ozdób. Liczy się sam produkt czyli na przykład czysty olej kokosowy czy arganowy, który nakładamy na nasze potrzebujące odżywienia włosy i skórę głowy i już aktywne związki działają, naturalny olejek eteryczny – lawenda – kilka kropel do gorącej kąpieli i już działają inne związki na skórę i zmysły czy czysty wosk sojowy, naturalny zapach, jasne i zniewalające światło zmieniają odbiór rzeczywistości … można by tak bez końca. Liczy się czysty produkt i jego działanie a przede wszystkim nie ma nic wspanialszego niż świadomość, że działamy w zgodzie z naturą.